A projektről

Rendeljen ebédet!

Képgaléria

A projektről

“Konyhaüzem létrehozása Tégláson”

Kedvezményezett: Itt és Most Egyesület
A pályázat kódszáma: GINOP-5.1.7-17-2018-00034
A projekt kezdő időpontja: 2019.01.01.
A projekt fizikai befejezés időpontja: 2022.03. 31.
Támogatási összeg: 218 967 664 Ft
Támogatás intenzitása: 67.32 %

A projekt során Téglás településen, az Alkotmány utca 36. szám alatt egy 10.000 adagos konyhaüzem létrehozását valósítjuk meg. A konyhaüzem létrehozásával 25 fő hátrányos helyzetű és 5 fő nem hátrányos helyzetű személy számára teremtünk munkalehetőséget. A konyhaüzemben előállított meleg étel adagok 75 %-át a Baptista Tevékeny Szeretet Misszió felé értékesítjük, amely szociális étkeztetés szolgáltatást nyújt a teljes Észak-Alföldi régióban. Az Itt és Most Egyesület által elkészített meleg ételek 75%-a ezen szolgáltatáson keresztül hátrányos helyzetű emberek mindennapjait segíti majd. A fennmaradó 25% üzleti értékesítés során kerül eladásra, mely értékesítés során elsődleges célcsoportunk a helyi lakosság és a helyi közétkeztetés kiszolgálása. Terveink között szerepel a helyi rendezvények kiszolgálása, mint esküvők, ballagások, bankettek, születésnapok és egyéb ünnepségekre való értékesítés. Továbbá a konyhaüzem egyfajta tankonyhaként is funkcionálni fog, hiszen alkalmassá tesszük diákok fogadására is, akik gyakorlati idejüket tudják majd letölteni a konyhaüzemben. A projekt keretében a 30 fő új munkavállaló részére képzéseket és tréningeket szervezünk, -személyiségfejlesztési, önismeretei és munkaerőpiaci témában, valamint megtanulják a konyhaüzemben ellátandó feladatok elméleti és gyakorlati tudnivalóit – ezzel erősítve a projekt céljainak sikeres megvalósítását. Továbbá a projekt során nyitó- és záró konferenciát, illetve 8 alkalommal szakmai workshopot szervezünk, melyeken bemutatjuk a fejlesztést és a megvalósítás során szerzett tapasztalatokat. A projekt célja, olyan korszerű technológiával rendelkező konyhaüzem kialakítása, mely biztosítani tudja a szakmai, környezeti, egészségi és mentális feltételeket, ezzel is hozzájárulva a munkavállalók tartós foglalkoztatásához, valamint a térségben megjelenő magasabb színvonalú szociális és piaci jellegű menürendszerben történő étkeztetési igények kielégítéséhez.

Megrendelés

Kérjük, válasszon étlapunkról!
Rendelése beérkezését követően felvesszük Önnel a kapcsolatot a kiszállítás és a fizetési módok egyeztetése céljából.
Rendelése a telefonos egyeztetést követően válik véglegessé.